Loading

Hakkımızda

1988 yılından bu yana inşaat sektöründe birçok projeye imza atan ve bir şirket çatısı altında yer alan Çelikoğlu İnşaat,bulunduğu lokasyonların sadece konut ihtiyacını karşılamakla kalmamış, yer aldığı her noktaya ince düşünülmüş detaylarla tasarlanmış yaşam alanları kazandırmıştır.

35 yılı aşkın tecrübesi, geniş ve yenilikçi vizyonu, kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeyen güven anlayışı ile hizmet veren Çelikoğlu, tüm projelerine kentin ve  kent çevresinin metropol ihtiyaçlarını analiz ederek başlamaktadır. Bu sayede her Çelikoğlu projesi, kişilerin ve kentin beklentilerine, ihtiyaçlarına en uygun şekilde inşaa edilerek, konforun odak noktasını haline gelmiştir. Dünya standartlarında teknolojiyle inşa edilen her projesinde çevreci yaklaşımını da koruyarak, çağın yeniliklerine geniş vizyonuyla uyum sağlayarak hem konut sahiplerinin yaşamına hem bulunduğu kente önemli ölçüde katma değer sağlamaktadır. 

Çelikoğlu İnşaat, birçok konut projesini ve Devlet Taahhüt işlerini yıllardır eksiksiz bir şekilde tamamlayıp teslim etmektedir. Ayrıca hem sahiplerine hem bulunduğu lokasyona yüksek standartlı yaşam alanları sunan Vera projeleriyle Ankara’da marka haline gelen Çelikoğlu, aynı özen ve heyecanla yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.